Liliana Krupa uczennica klasy 2a – zdobyła II miejsce na 200 uczestników- gratulacje!!!

Liliana Krupa uczennica klasy 2a pod kierunkiem pań Anny Doliny oraz Małgorzaty Włodarczyk, wzięła udział w międzyszkolnym konkursie pt. Anglojęzyczna Kartka Wielkanocna. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. Josepha Conrada Korzeniowskiego STO w Tychach. Celem konkursu było właściwe formułowanie życzeń w języku angielskim, hiszpańskim bądź niemieckim, kształtowanie wrażliwości artystycznej uczniów oraz budzenie zainteresowania różnorodnością technik plastycznych. W konkursie wzięło udział ponad 200 uczniów z wielu tyskich szkół. Wśród przepięknych prac, miejsce 2 zdobyła nasza uczennica Liliana Krupa, która otrzymała od organizatora pamiątkowy dyplom i bardzo miłe upominki.
SERDECZNIE GRATULUJEMY!