Sezon ligowy 2020/2021 drużyny zawodniczek klasy sportowej 8d o profilu sportowym piłka ręczna

 

Drużyna MOMS Tychy, która składa się z uczennic klasy 8d naszej szkoły we wrześniu 2020 roku rozpoczęła rywalizację w Rozgrywkach Ligowych pod patronatem Śląskiego Związku piłki ręcznej w Katowicach
Po powrocie od listopada do treningów  byłyśmy w stanie nadrobić  wszystkie zaległe mecze i wrócić do formy meczowej, dzięki czemu zakończyłyśmy tę rundę eliminacyjną na 4 miejscu w tabeli.
Suma bramek zdobytych w rundzie eliminacyjnej:
Maja Lubowicka – 100, Nikola Truchel – 46, Kinga Michniewicz – 34,
Magdalena Drapińska – 30, Magdalena Błotko – 15, Magdalena Bryła – 13,
Karolina Konopko – 8, Oliwia Worzałła – 4, Malwina Kula – 3,
Dominika Kubera – 2, Patrycja Liszka – 2.

Od 8 marca drużyna rozpoczęła kolejny etap rozgrywek .
W rundzie  finałowej, w której znalazły się cztery zespoły walczące o miejsca końcowej kwalifikacji w przedziale od 5-8 miejsca , gramy systemem każdy z każdym czyli czekają nas jeszcze 4 najważniejsze mecze w sezonie.
W dniu 29 marca rozegrany zostanie ostatni mecz, podczas którego zostanie ostatecznie ustalony końcowy wynik i miejsce naszej drużyny w rozgrywkach w sezonie 2020/2021.
Trzymajcie za nas kciuki.

Skład zespołu: Błotko Magdalena, Bryła Magdalena, Drapińska Magdalena, Jesionek Aleksandra, Konopko Karolina, Kubera Dominika, Kula Malwina , Liszka Patrycja, Lubowicka Maja, Mazurowska Klaudia, Michniewicz Kinga, Truchel Nikola, Worzałła Oliwia, Zabielska Zuzanna