X Konkurs Szkolnych Talentów uczniów klas I-III

„ Dziecko rodzi się wszechstronnie uzdolnione, z pełną możliwością rozwoju we wszystkich kierunkach, potencjalną, wybitną inteligencją i zadatkami na rozwijanie wielkiej twórczości oraz dużym talentem… ”

 David Lewis

12 .02.2021r. odbyło się uroczyste rozdanie nagród X Konkurs Szkolnych Talentów uczniów klas I-III. Konkurs miał na celu prezentację talentów i uzdolnień uczniów naszej szkoły. Każdy uczestnik mógł  pokazać swoje umiejętności w danej dziedzinie.

W tym roku konkurs odbył się online ze względu na trwające nauczanie zdalne i w reżimie sanitarnym. Każdy uczestnik zgłaszał swój udział, a następnie nagrywał filmik swojego występu i przysyłał do organizatorów.

Wybrane jury oceniało w prezentacji przede wszystkim talent i umiejętności uczestnika, a nie wiedzę o wybranym hobby.

Do konkursu przystąpiło 14 uczestników z klas I-III. Tegoroczni uczestnicy Konkursu Szkolnych Talentów prezentowali swoje umiejętności w tańcu , grze na pianinie, keyboardzie, cymbałkach, śpiewie, recytacji , układaniu klocków Lego oraz rysowaniu na komputerze.

Wszystkie występy bardzo podobały się jury i organizatorom.
Werdyktem jury

I miejsce zajęła : Sandra Danik  z klasy 3 a , która zagrała na pianinie i zaśpiewała kolędę

pt.„ Przybieżeli do Betlejem pasterze”

II miejsce przyznano Lilianie Krupie z klasy II a , która zaśpiewała piosenkę p.t. „ Laleczka z porcelany”

III miejsce  ex aequo zdobyli :Franciszek Kolec z klasy 1 b, który układał klocki Lego i je uruchamiał  oraz Alicja Szudyga z klasy 1 a za taniec współczesny
Zwycięzcy i wyróżnieni z rąk Pani Dyrektor Jadwigi Szlafki otrzymali pamiątkowe dyplomy  i nagrody książkowe.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy występującym i zachęcamy uczniów do rozwijania swoich talentów, wiary w swoje możliwości i wytrwałości w dążeniu do spełniania swoich marzeń.
Organizatorzy bardzo dziękują Rodzicom występujących uczniów za pomoc i zaangażowanie w Konkurs Szkolnych Talentów.

 

Link do filmiku występów naszych utalentowanych uczniów (oraz  zdjęcia uczennicy Alicji)

Nasi wspaniali  laureaci 🙂 

Cywińska, M. Lorens, B. Fuks, W. Surma