Walentynkowy Łańcuch Serc

Walentynki to nie tylko święto zakochanych, ale okazja dla nas wszystkich do przypomnienia sobie o miłości i jedności, zwłaszcza w tak trudnym czasie pandemii. Z takim właśnie zamysłem, biblioteka szkolna oraz samorząd uczniowski klas I-III zorganizowali akcję Walentynkowy Łańcuch Serc. Uczniowie z poszczególnych klas wykonali łańcuchy z papierowych serc, które następnie połączyli w jeden, wspólny łańcuch. Efekt pracy naszych uczniów przerósł najśmielsze oczekiwania – mierzył aż 83 metry i zajął dwa piętra! Łańcuch Serc rozciągnęły na szkolnych korytarzach dzieci z klasy IIB jako symbol wspólnoty wszystkich uczniów. Mimo obostrzeń i izolacji w życiu naszej szkoły, nadal chcemy i potrafimy wyrażać solidarność i wsparcie dla siebie nawzajem. Zdjęcia z tej symbolicznej akcji można zobaczyć poniżej.

Biblioteka szkolna, Samorząd Uczniowski I-III