SP-35 dołączyla do akcji MEN „Razem na Święta” 2020 

„Razem na Święta” to akcja MEN, w której zachęcamy uczniów do niesienia pomocy innym.  Nasze działania  realizowane  w ramach szkolnego  koła  wolontariatu  ” Serce na dłoni” będą wzmocnione w okresie przedświątecznym, kiedy szczególnie wiele osób czeka na pomoc i wsparcie. Zależy nam jednocześnie na budowaniu wspólnot i umacnianiu więzi międzypokoleniowych oraz kształtowaniu poczucia odpowiedzialności za drugą osobę. Do akcji zgłosiło się wielu nauczycieli, którzy wraz ze swoimi uczniami wesprą pomocą potrzebujących.

Ze względu na stan epidemii działania realizowane w ramach akcji „Razem na Święta” będą miały bezpieczny i odpowiedzialny charakter. Ważne jest zachowanie dystansu społecznego oraz postępowanie zgodnie z wytycznymi sanitarnymi.

Jesteśmy  przekonani, że szczególnie w tym okresie wiele osób czeka na nasze wsparcie i zwykłe gesty życzliwości.