uczniów klas pierwszych serdecznie witamy w szkolnej rodzinie sp-35

Jak co roku uczniowie klas pierwszych z wielkim zapałem rozpoczęli naukę w naszej szkole.

Na początku listopada 2020 r. odbyło się pasowanie na ucznia.                                           

Uroczyste ślubowanie złożyli uczniowie klas I a ,I b i I c. W tym roku, ze względu na pandemię, uroczystość odbyła się w reżimie sanitarnym bez udziału rodziców oraz kolegów i koleżanek ze starszych  klas.
Pasowanie  to jedno z najważniejszych wydarzeń w szkolnym życiu pierwszoklasisty.                              Od tego dnia każde dziecko czuje się już prawdziwym uczniem, czyli pełnoprawnym członkiem szkolnej rodziny.
Uczniowie klas pierwszych ślubowali być godnymi Polakami i wzorowymi uczniami. W ten sposób oficjalnie przyjęci zostali do grona uczniów naszej szkoły. Największym przeżyciem dla dzieci był moment pasowania. Panie wychowawczynie klas pierwszych poprzez dotknięcie ogromnym, zaczarowanym ołówkiem ramienia każdego dziecka  zamieniały go w prawdziwego ucznia.                                                                                                                                                   

Na zakończenie  uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i legitymacje szkolne.
To był wyjątkowy dzień dla najmłodszych uczniów .

Życzenia od dyrektora szkoły Pani Hanny Rabczyńskiej

Drodzy Uczniowie klas: I a, I b, I c   

 Życzę Wam:

aby każdy dzień Waszego pobytu w szkole był radosny   i szczęśliwy,

– aby nauka była dla Was przyjemnością,

– aby każdy z Was znalazł w szkole  prawdziwego przyjaciela,

– abyście swoim zachowaniem, postępowaniem oraz wynikami w nauce  spełnili oczekiwania  Waszych Rodziców oraz Nauczycieli