kartka dla żołnierzy

 

„Kartka dla żołnierzy”

W czasie nauczania zdalnego uczniowie klas 4-6 biorą udział w zajęciach popołudniowych „Polski Święty w służbie nieugięty”. Na każdych zajęciach poznają sylwetkę jednego z polskich świętych, których życie może być dla młodych osób inspiracją w szukaniu i czynieniu dobra.

Oprócz tego na zajęciach pani Magdalena Kosche poruszała temat patriotyzmu – miłości do Ojczyzny. W ramach tej tematyki uczniowie przygotowali kartki/listy z podziękowaniami dla żołnierzy. Autorami prac są: Filip Broda (4a), Julia Maj (5b), Kacper Cofała (6a), Kacper Rudnicki (6a), Igor Tarnawski (6b), Teresa Nowakowska (6c) i, Wiktoria Górska (6e).

Gratulujemy uczniom pomysłu i otwartego pełnego wdzięczności serca! A wszystkich zapraszamy do stworzenia kolejnej pracy: „Kartki dla Polski” – prace można nadsyłać do piątku 13 listopada do P. Kosche.