konkurs plastyczny – Jesień w moich oczach- wyniki

Wraz z początkiem jesieni Samorząd Uczniowski klas I-III, jak co roku, zorganizował konkurs plastyczny zatytułowany: „Jesień w moich oczach”. Zgłoszono wiele pięknych prac, barwnych jak pora roku, której dotyczyły. Uczniowie kreatywnie wykorzystali różnorodne materiały, np. pestki dyni, guziki, koraliki czy masę solną, a także dary jesieni, takie jak: suszone liście, kasztany, żołędzie i jarzębinę. Jury oceniło prace pod względem zgodności z tematem, jak również staranności i estetyki wykonania.

Wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce zajęła Emilia Pasierbek – klasa 1b,
II miejsce zajęli: Maja Różewicz, Kajetan Wierzbicki – klasa 3a,
III miejsce zajęła Agata Gad – klasa 1c.
Wyróżnienia zdobyli:
Aleksander Zaworski – klasa 1b,
Franciszek Kolec – klasa 1b,
Gabrysia Tarnowska – klasa 2a,
Mateusz Kurek – klasa 1b.

GRATULUJEMY!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.
Samorząd Uczniowski klas I-III