Wybory Zarządu Samorządu Uczniowskiego

Wybory Zarządu Samorządu Uczniowskiego

w roku szkolnym 2020/2021

 

W dniach 6 i 7 października 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 35 z Oddziałami Integracyjnymi im. Matki Teresy z Kalkuty w Tychach miały miejsce wybory do Samorządu Uczniowskiego klas 4-8. Komisja Wyborcza, po przeliczeniu wszystkich głosów informuje, że:

  1. W wyborach wzięło udział 319 uczniów.
  2. Oddano 315 ważnych głosów i 4 głosy nieważne.
  3. Decyzją społeczności uczniowskiej, przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Kacper Musioł, uczeń klasy 7 a. Serdecznie gratulujemy Weronice Borkowskiej, Bartoszowi Pietrzykowi. Zgodnie z Regulaminem Samorządu Nataniel Szymański i Mateusz Skutela nie mogli ubiegać się o wybór na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, ale wraz
    z pozostałą trójką będą tworzyć Zarząd Samorządu Uczniowskiego w najbliższych miesiącach. Gratulujemy!

Wszystkie „trójki klasowe” zapraszamy do współpracy w ramach Rady Samorządu. Szczegóły już wkrótce

 

Szkolna Komisja Wyborcza

opiekunowie Samorządu Uczniowskiego