Bądź jak Iga Świątek!

Iga Świątek – polska tenisistka urodzona 31 maja 2001r. zwyciężczyni French Open 2020  w grze pojedynczej, triumfatorka juniorskich turniejów wielkoszlemowych: Wimbledonu 2018 w grze pojedynczej oraz French Open 2018 w grze podwójnej dziewcząt w parze z Caty McNally.

Cieszymy się i gratulujemy!

W naszej szkole od lat realizujemy program dla uczniów klas I- III ” Tenis 10″

Program „Tenis 10” wprowadzony został przez Polski Związek Tenisowy. Został on opracowany zgodnie z wytycznymi przygotowanymi przez International Tennis Federation w ramach programu “Play & Stay” oraz rekomendowanego systemu nauczania dzieci “Tennis10’s”. Celem programu jest przede wszystkim ujednolicenie systemu szkolenia i rywalizacji dzieci do lat 10, a także, poprzez zmianę procesu nauczania, zachęcenie do rozpoczęcia tenisowej przygody jak największej liczby dzieci.

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy :

Pani Agnieszka Ćwiklik – czwartek  16.05 – 17.45

Pan Bartłomiej Cieślak –   środa       15.15 – 16.45