Błękitny prezent

          Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie  klasy III B przygotowali przedstawienie świąteczne pt. „ BŁĘKITNY PREZENT”

         Błękitna paczuszka wędrująca z rąk do rąk przypadkowych ludzi, często samotnych i skrzywdzonych przez los, sprawiała, że ich życie nabierało blasku, a w sercach rodziła się nadzieja na lepsze życie. Tajemniczy prezent krył bowiem znaną wszystkim prawdę, że wystarczy odrobina miłości, aby przemienić serce człowieka.                                                                          

      Piękna sceneria, mądre i ważne słowa oraz pieśni o tematyce bożonarodzeniowej sprawiły, że widzowie wczuli się w atmosferę nadchodzących świąt,  a także otaczającej nas rzeczywistości.

          Uczniowie wykazali się świetną grą aktorską, a wspaniała dekoracja dopełniała przedstawienie. W końcowej części występu Pani wicedyrektor i nauczyciele obecni na przedstawieniu otrzymali piękne kartki  świąteczne z życzeniami.

         Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów, nauczycieli i uczniów.

       Po zakończonym spektaklu głos zabrała Pani wicedyrektor szkoły Jadwiga Szlafka , która podziękowała uczniom za występ oraz złożyła wszystkim życzenia świąteczne.