Pasowania na ucznia klasy pierwszej

Dnia 22 października 2019 r. w naszej szkole  odbyła się uroczystość pasowania na ucznia klasy pierwszej. W tym wyjątkowym dniu dzieciom towarzyszyli rodzice. W imieniu całej społeczności szkolnej uczniów klas I powitali uczniowie klasy VII a, którzy wspólnie z  pierwszakami zaprezentowali program artystyczny. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez najmłodszych przysięgi uczniowskiej. Po ślubowaniu każdy uczeń dostąpił zaszczytu pasowania na ucznia dokonanego przez Panią Dyrektor Hannę Rabczyńską symbolicznym ołówkiem. Dzieci wzorowo zdały swój pierwszy egzamin udowadniając, że zasłużyły na miano ucznia Szkoły Podstawowej nr 35 z Oddziałami Integracyjnymi im. Matki Teresy z Kalkuty w Tychach. Zwieńczeniem uroczystości było wręczenie dzieciom legitymacji przez wychowawców. Wszystkim uczniom klas I  serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w nauce.

Zapraszamy do galerii