Dzień Nauczyciela – relacja

Dnia 11  października  2019 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy Va i Vb z wychowawcami  Katarzyną Herdą oraz Dominiką Ptaszek. W humorystycznym   przedstawieniu pt. „SP35- fakty” zaprezentowali szkolną rzeczywistość w krzywym zwierciadle.Następnie uczniowie podziękowali nauczycielom  za trud włożony w edukację i wychowanie oraz zaprosili grono pedagogiczne  i pracowników szkoły na słodki poczęstunek, który przygotowali wraz z rodzicami. Na zakończenie akademii został wyemitowany krótki film, w którym uczniowie naszej szkoły  pozdrawiali i dziękowali  swoim nauczycielom. 

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przebiegła w miłej, a jednocześnie podniosłej atmosferze.

Bardzo dziękujemy uczniom oraz rodzicom za zaangażowanie.

Zapraszamy do galerii.