Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

“I ciebie, i mnie stworzono do rzeczy wielkich. Nie stworzono nas byśmy przeszli przez życie bez celu. A ową wielką rzeczą jest kochać i być kochanym”                                                           Matka Teresa z Kalkuty

 

 

Drugiego  września zainaugurowano w naszej szkole nowy rok szkolny 2019/2020. Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego, przygotowanym przez klasę 6 c oraz Panie Barbarę Kulę oraz Agnieszkę Szkołę, zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Uroczystość rozpoczęła pani wicedyrektor mgr Jadwiga Szlafka okolicznościowym przemówieniem. Szczególnie ciepło przywitani zostali uczniowie klas pierwszych. Po zakończeniu uroczystości, nastąpiły powakacyjne spotkania z wychowawcami.

Wszystkim pracownikom szkoły życzymy dobrego roku szkolnego, a Wam drodzy uczniowie oprócz zdobywania wiedzy życzymy jak najwięcej spotkań z nowymi ludźmi, nawiązywania nowych przyjaźni i więzi. Pamiętajmy, że tyle ile dobrego zrobimy dla innych, to tyle, a może i więcej  wróci do nas. 

Zobacz galerie